Rekrutacja

Firma KOMSTAL aktualnie nie prowadzi rekrutacji.

 

Obowiązek informacyjny związany z procesem rekrutacji

Informujemy, że administratorem podanych przez Panią/Pana w procesie rekrutacji danych osobowych jest Tomasz Michalski właściciel Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „Komstal” z siedzibą w Knurowie przy ulicy Dębowej 10, tel. 32 236 45 80, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Ponadto, informujemy, że:
1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez PW Komstal w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji (art. 22 Kodeksu Pracy) na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody ( art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych).
2. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane po rozstrzygnięciu procesu rekrutacji chyba, że wyrazi Pani/Pan również pisemną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.
3. Może Pani/Panu żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
5. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
6. Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego.
7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
8. Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych osobowych podmiotom mającym siedzibę poza obszarem Unii Europejskiej.

Ta strona używa plików Cookies. Więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce w Polityce prywatności Zapoznaj się z Polityka prywatności